Mini branka Winnwell 32"

Mini branka Winnwell 32"
799 Kč
1 218 Kč
Skladem
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte

Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Klikněte zde pro více informací
detail

Novinky

Stěhování do Prahy15. 04. 2016
Vážení zákazníci, stěhujeme naše sklady a proto Vás prosíme o částečnou trpělivost s vyřizováním Vašich objednávek. Oda úterý 19.4. budeme zásilky zase naplno rozesílat a to z naší nové základy v Praze. Děkujeme za pochopení.
celá novinka
Nové zboží můžete očekávat ke konci měsíce května!04. 04. 2016
Koncem května očekáváme naskladnění nových modelů výstroje CCM a máte se určitě na co těšit!
celá novinka
Další tip X-HOKEJ.cz, aneb jak se starat o brusle?24. 02. 2016
V dalším tipu pro Vás jsem se zaměřili na brusle. Proč? Protože jsou to nejdůležitější a my se často setkáváme s tím, že jsou zanedbávány. Mrkněte na náš blog a dozvíte se čím si živtonost bruslí rozhodně prodloužíte!
celá novinka
X-HOKEJ Tips no.2 - Kdo maže, ten jede!18. 01. 2016
Další XH TIP, který Vám ukáže, jak správně pečovat o pásku a o čepel hole. Tímto tipem prodloužíte životnost čepele. Mrkněte se na článek na našem blogu!
celá novinka
Nově jsme pro Vás popsali a nafotili hokejky CCM Reckoner!04. 01. 2016
Nové popisky a fotky u této nové řady jste si hodně přáli! Proto jsme na nich zamakali a přinášíme Vám podrobné informace a krásné nové fotky. No mrkněte sami! Nám se hokejky hodně líbí!
celá novinka
Ideální dárky? Tréninkové pomůcky! 12. 12. 2015
Každé Vánoce řešíte co koupit svému hokejistovi? Za nás je jednoznačně nejlepší volbou budování domácího tréninkového centra. Nejen, že ho můžete stále doplňovat, ale darujete něco, co pomůže v rozvoji Vašeho hráče!
celá novinka
X-HOKEJ.cz TIPS - no.1 - Jak ošetřit koncovku hole?17. 11. 2015
První z řady zajímavých a jednoduchých tipů. První v řadě je tip na ošetření koncovky hole, který jsme popsali na našem blogu. Prodlouží životnost dlaně rukavic a další výhody - více čtěte na odkazu uvnitř.
celá novinka
Nové brusle CCM Super Tacks - novinka na sezonu 16/17!04. 11. 2015
Na našem blogu naleznete článek o novince od CCM. Jedná se o brusle, které využívají revoluční one-piece konstrukce boty. Tyto brusle půjdou do prodeje až na další sezonu, ale vy je můžete vidět na fotkách již teď!
celá novinka
Nová helma CCM Fitlite - ochrana a komfort především!02. 10. 2015
CCM převzal konstrukci helmy Reebok 11K a vylepšil ji perfektním vnitřkem, který nejen zvyšuje ochranu, ale hlavně komfort. I proto je helma CCM Fitlite tak populární v NHL a profesionálních soutěžích! Mrkněte na naši videorecenzi!
celá novinka
Nové tašky Grit HTSE stojí rozhodně za to!15. 09. 2015
Tašky Grit jsou dlouhodobě nejoblíbenější variantou tašky v USA. Tato značka však postupně prorazila i na náš trh a trhá prodejní rekordy! Věžová konstrukce Vám zajistí v podstatě pohodlí domácí kabiny takřka kdekoliv!
celá novinka