Mini branka Winnwell 32"

Mini branka Winnwell 32"
799 Kč
1 218 Kč
Do 24 hodin
Klikněte zde pro více informací
detail

Prodejte Vaši starou výstroj

Přemýšlíte, jestli si koupit novou výstroj? My Vám nyní nově přinášíme možnost prodání Vaší staré výstroje, čímž si výrazně snížíte náklady na pořízení nové. Vše je zcela zdarma, jako bonus a poděkování za Váš nákup na X-HOKEJ.cz. Princip je jednoduchý, zákazníci, kteří u nás koupí nové hokejové vybavení mají možnost to staré zainzerovat a následně prodat v sekci bazar na našich stránkách.

Jak vše funguje?

Celý proces je velmi jednoduchý. Stačí nám poslat hezkou fotku Vaší staré výstroje, cenu, kterou byste za ni chtěli a my ji vystavíme na našich stránkách v sekci bazar. Jakmile si zboží někdo objedná, předáme Vám kontakt na zákazníka a vy už se s ním napřímo domluvíte na zaslání věcí. Má to výhodu v tom, že peníze za zboží jdou přímo k Vám a cena je přesně taková, jako jste požadovali - není navýšena o poplatky za poštovné, když byste posílali zboží k nám, jakoukoliv inzerci zboží či provizi stránek, kde se zboží prodá. Vše děláme pro zákazníky zdarma, jako benefit a poděkování za jejich nákup u nás.

Pokud byste měli zájem o zainzerování Vaší staré výstroje na našich stránkách, stačí to pouze napsat do poznámky objednávky v nákupním košíku a my už se s Vámi spojíme a dohodneme na všech detailech. Případně nás můžete kdykoliv kontaktovat.