Mini branka Winnwell 32"

Mini branka Winnwell 32"
799 Kč
1 218 Kč
Skladem
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte

Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Klikněte zde pro více informací
detail

Výrazná posila našeho týmu

V roce 2013 jsme začali zjišťovat, že s postupným rozvojem firmy budeme potřebovat další posilu a to hlavně v rámci převozu zboží ať již od našich dodavatelů, tak na naše prezentace a pochopitelně i mobilní stánky. Dlouho jsme přemýšleli jaké auto zvolit, pečlivě jsme vybírali, obešli snad všechny výrobce a nakonec naše volba padla na značku Volkswagen a model Caddy. Musíme říci, že jsme zatím maximálně spokojeni.
Vzorný pracant

Caddy jezdí každý den pro zboží, zvládá převést i několik palet předsezónního bookingu zboží, což je vždy pořádná zatěžkávací zkouška. V rámci prodejních stánků a prezentací nových modelů hokejové výstroje během roku převezeme všechno potřebné zboží. Stejně tak se nám výrazně pomůže s převozem zboží na hlavní letní kemp GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL, kde máme vždy největší mobilní prodejní stánek za celý rok. Takže jak říkáme, zatím maximální spokojenost :) Více fotografií Caddyho si můžete prohlédnout na našem Facebooku.
Firemní polep

Od července 2013 zdobí Caddyho také firemní polep. Pokud nás někde potkáte, tak si určitě všimnete celopolepu zadní strany s logem X-HOKEJ.cz. Naše logo je také decentně vidět také na bočních dveřích. Při polepu jsme nezapomněli ani na naše sociální sítě, které jsou pro nás důležité. Nechybí tedy adresa Facebooku ani Youtube kanálu, kam přidáváme pravidelně zejména naše videorezence a nebo nové díly TALKshow X-HOKEJ.cz.