Mini branka Winnwell 32"

Mini branka Winnwell 32"
799 Kč
1 218 Kč
Skladem
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte

Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Klikněte zde pro více informací
detail
Školka Jablíčko - zdravý životní styl a vzdělání dětíOd roku 2012 velmi úzce spolupracujeme a podporujeme první mateřskou školkou v ČR založenou na respektovaném programu Efektivní rodičovství. Školka Jablíčko sídlí v Hradci Králové kousek od naší prodejny. Program školky, detailně propracovaný koncept a vize rozvoje, to vše nás neskutečně oslovilo. Děti, jsou to nejcennější, co máme a proto je hrozně důležité v jakém prostředí vyrůstají, jaké se jim dostává vzdělání, jak se rozvíjí a jak s nimi jednáme. Školka Jablíčko je nejrychleji rostoucí soukromá školka v Hradci Králové a nabízí opravdu přesně to, co je pro rozvoj dětí klíčové. Jsme přesvědčeni, že se s naprosto jedinečnými službami a přístupem školky Jablíčko budete moci přesvědčit zanedlouho i ve Vašem městě. Prohlédněte si a přečtěte si o službách, vizích a myšlenkách školky Jablíčko více informací na vlastních internetových stránkách školky.V rámci programu na oslavě prvních narozenin školky Jablíčko, jsme pro děti připravili jedno stanoviště, u kterého si mohli vyzkoušet vystřelit na branku míčkem. Fotky z této akce si můžete prohlédnout na našem Facebooku ve speciální galerii. V rámci naší spolupráce jsme dětem půjčili i hokejovou výstroj, aby si v rámci svého programu ve školce Jablíčko mohly vyzkoušet a zjistit, jaké to je být hokejistou. Na jaře 2014 odjel náš Caddy s Jablíčkem do Adršpachu, kam dětem odvezl a pak přivezl zavazadla na školku v přírodě.


Občanské sdružení Život dětem
Od srpna 2009 spolupracujeme a zároveň podporujeme Občanské sdružení Život dětem. V rámci společných akcí jsme například rozesílali našim zákazníkům k objednávce malý dárek v podobě přívěšku na klíče s logem Občanského sdružení Život dětem. Cena jednoho přívěšku byla 35 Kč a celková suma, kterou jsme touto formou přispěli společně se svými zákazníky Občanskému sdružení Život dětem, přispěla na projekt, který je určen na pomoc Jednotce intenzivní a resuscitační péče Kliniky dětského a dorostového lékařství VFN a 1. lékařské fakulty UK v Praze 2.


Dětské oddělení Fakultní nemocnice Hradec KrálovéLucie Bulisová za X-HOKEJ.cz, Bc. Jitka Nováková, vrchní sestra dětského oddělení a prof. MUDr. Milan Bayer CSc. přednosta dětské kliniky FN Hradec Králové při slavnostním předání daru

Podporujeme také dětské oddělení ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. X-HOKEJ.cz věnoval dětem DVD přehrávač a pomůcky na malování celkem v hodnotě 3000 Kč. „Na DVD budeme přehrávat dětem pohádky a dětské filmy, rodičům naučné instruktážní filmy k ošetřovatelské péči. Výtvarné potřeby jsou určeny k výchovnému zaměstnání dětí,“ představila určení daru Jitka Nováková, vrchní sestra dětského oddělení FN Hradec Králové. „X-HOKEJ.cz bychom chtěli touto cestou moc poděkovat. Dárky udělaly radost nejen hospitalizovaným dětem a jejich rodičům, ale i zdravotnickému personálu. Potěšilo nás, že i v dnešní době nejsou některým lidem dětští pacienti lhostejní,“ dodala závěrem Jitka Nováková. Více fotografií z předání si můžete prohlédnout také na našem
Facebooku. Na dětské oddělení FN v Hradci Králové jsme také spoluvěnovali dar 13 000Kč v rámci aukce hokejových dresů HC LEV Poprad.


GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL
V roce 2009 jsme odstartovali spolupráci s
GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL , největší brankářskou akademií ve střední Evropě. S akademií se pojí jména jako Jiří Holeček, Lukáš Mensator či Roman Višňák anebo Radovan Biegl. Týdenního letního soustředění se pravidelně účastní přes 80 brankářů nejen z České republiky, ale i zahraničí. X-HOKEJ.cz je hrdým partnerem akademie a svůj zájem o ni dokládá i v rámci zapojení do jednodenních brankářských kempů, které probíhají pravidelně v průběhu celé sezóny. Více informací o GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL, její filozofii a pravidelných aktivitách si můžete přečíst naoficiálních stránkách akademie . Pro brankáře akademie pořádáme také od roku 2012 pravidelně prezentace o výběru hokejové výstroje, na všech akcích GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL pak máme pro účastníky připraven mobilní stánek, kde si mohou jak vyzkoušet, tak zakoupit to, co z výstroje zrovna potřebují. Prezentace pak často sestříháme a přidáváme na náš Youtube kanál, kde jsou informace dostupné pro všechny naše fanoušky a návštěvníky stánek X-HOKEJ.cz.


Dresy pro HAEB - Lekov Cup 2010V termínu 9. – 12. dubna 2010 se zúčastnil výběr HOCKEY AGENCY EAST BOHEMIA mezinárodního hokejového turnaje mládeže LEKOV CUP 2010. Hokejový turnaj LEKOV CUP je jednou z nejvýznamnějších sportovních akcí určených pro děti a mládež vůbec a to nejen počtem 35 zúčastněných týmů ze všech koutů světa, ale zejména svým rozsahem a tradicí. Výběru HOCKEY AGENCY EAST BOHEMIA jsme nechali vyrobit a věnovali na tento turnaj kompletně jednu sadu nových dresů.


HOCKEY AGENCY EAST BOHEMIA
Na finále EAST LIGY 2009/10 jsme předali ceny a medaile vítězi celé soutěže v roce 2009, tím se stali starší žáci z Opočna

V polovině června 2009 jsme započali vzájemnou spolupráci s občanským sdružením HOCKEY AGENCY EAST BOHEMIA, které nabízí mladým hokejistům prodloužení hokejové sezóny, zažít spoustu sportovních zážitků a poznat mnoho nových kamarádů. V průběhu sezóny, ve volných termínech, organizuje HOCKEY AGENCY EAST BOHEMIA jednodenní hokejová soustředění zaměřená na nové formy tréninku. Po ukončení sezóny a klubových povinností, v měsících březnu a dubnu, pořádá toto občanské sdružení společné tréninky, přátelská utkání s atraktivními soupeři, ale hlavně se účastní prestižních hokejových turnajů v ČR. Vrcholem sezóny je pak finále EAST LIGY starších žáků. Fotografie z předávání cen na finále EAST LIGY si můžete prohlédnout také na našem
Facebooku, kde je umístěno také krátké video z finálového dne.


X-HOKEJCUP 2009O letních prázdninách 2009 uspořádalo občanské sdružení HOCKEY AGENCY EAST BOHEMIA pod záštitou X-HOKEJ.cz v České Třebové letní hokejový kemp zakončený dvoudenním hokejovým turnajem, který nesl jméno X-HOKEJ.cz CUP 2009. Turnaje se zúčastnilo celkem osm týmů z celé České republiky. X-HOKEJ.cz byl partnerem tohoto turnaje i v roce 2010.


Největší turnaj žáků 2. tříd - Ličenská vánočka 2009V březnu 2009 jsme podpořili jeden z největších turnajů žáků druhých tříd v sezóně 2009/10, který se uskutečnil v Jaroměři v termínu 19. – 21. 3. 2010. X-HOKEJ.cz se stal díky své podpoře partnerem této akce, na jaroměřském stadionu tak byla k vidění tradiční plachta X-HOKEJ.cz. Více fotografií z turnaje si můžete prohlédnout opět na našemFacebooku.