Mini branka Winnwell 32"

Mini branka Winnwell 32"
799 Kč
1 218 Kč
Skladem
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte

Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Klikněte zde pro více informací
detail
Na začátku všeho byla vize. Vize, která nás doprovází na naší dlouhé cestě každý den

Několik týdnů přemýšlení, celá řada jednání a postupné vstřebávání informací. Následně jsme odjeli na 11 dní k moři, do naprostého klidu, bez přístupu k mobilnímu telefonu i počítači, pouze s papírem a tužkou jsme přepsali naši vizi do stručné, ale přitom jasné strategie. O další tři měsíce později, na jaře roku 2009, vstoupil X-HOKEJ.cz s úctou a respektem, ke všem zhruba 100 hokejovým e-shopům, na český internetový trh. Od jara roku 2009 se nám podařilo odeslat již přes 12 000 zásilek.


Vážíme si každého zákazníka, to není klišé…

Spolupráce se zákazníkem založená na přátelském vztahu, zákazníkova spokojenost nejen z uskutečněného obchodu, ale i z péče před, během a po samotném nákupu je základním pilířem naši práce. Snažíme se na sobě neustále pracovat a své služby zdokonalovat tak, aby byl zákazník opravdu spokojený. Chceme, aby nákupem zboží u nás spolupráce se zákazníkem nekončila, ale naopak začala. Víme, že ke splnění tohoto úkolu vede pouze poctivá a zodpovědná cesta. Toto nebereme jako řeči, ale jako základní morální kodex naší práce a naši cti.


Můžeme pomáhat, proto pomáháme...

Snažíme se podporovat celou řadu projektů a pomáhat tam, kde je pomoc opravdu důležitá. Víme, že pokud chceme patřit mezi nejlepší hokejové obchody na českém internetu, musíme myslet také na ostatní a to i v oblastech, které s hokejem přímo nesouvisí. Aktivně proto podporujeme Fakultní nemocnice či Nadace, které spolupracují s dětmi a lidmi, jenž potřebují pomoc ostatních.

V roce 2012 jsme začali podporovat projekt zdravého životního stylu a vzdělání malých dětí. To je oblast, která nás hodně zajímá a je nám opravdu blízká, protože děti jsou to nejcennější, co v životě můžeme mít a co máme. To, co dětem předáme, když jsou malé, jak rozvíjíme jejich osobnost, jak s nimi jednáme, co a jak je učíme, tak přesně z toho pak budou čerpat celý život.

Respektujeme a zároveň aktivně chráníme životní prostředí. Jsme si vědomi, že během naší denní činnosti spotřebujeme hodně papírových krabic, a proto je pro nás důležité aktivně se podílet na výsadbě nových stromů v českých lesích, tím tak vracíme přírodě to, co nám poskytuje. Více o naší podpoře a projektech, které jsme podpořili, se dozvíte zde.


Cesta, které věříme a po které jdeme...

Na podzim 2013 jsme spustili celkem již naši čtvrtou verzi e-shopu. Vznikl na základě našich zkušeností a zpětných informací, které jsme během každodenní práce na internetu za několik let posbírali. Jednoduše, přesně takhle vznikla naše vlajková loď, na které se právě nacházíte, tento e-shop. Stál v porovnání se všemi předešlými doslova astronomický balík peněz. Věříme ale a jsme přesvědčeni, že jsme investovali správně! Tomu, co děláme se věnujeme na 200%. Kdo nás zná osobně, tak to ví. Naši práci milujeme, a proto nám připadá naprosto správné do ní investovat nejen čas, úsilí, naše zkušenosti, ale také kapitál, protože víme, že to jsou spojené nádoby. Ve svém životě máme sami rádi to nejlepší. Neuspokojí nás průměrné věci a služby na úkor ceny anebo různých kompromisů, které jsou často kontraproduktivní. Víme, že za kvalitu se platí. A stejně tak jsme se snažili přistupovat k našemu novému e-shopu. Na našich zákaznících jsme nikdy nešetřili a nikdy to dělat nebudeme, naopak. S naším rozvojem rozvíjíme hlavně firmu, naše služby a servis pro Vás, naše zákazníky. Razíme zcela jinou cestu.

Lucka Bulisová a Dan Višňák, zakladatelé X-HOKEJ.cz. Prohlédněte si celý tým X-HOKEJ.cz


Napište nám Vaši kritiku, budeme za ni rádi. Je to pro nás ta nejcennější zpětná informace, kterou od Vás můžeme získat! Chceme mít spokojené zákazníky, kteří se k nám budou vracet, a toho docílíme pouze tehdy, když budeme reagovat na jejich přání. Své připomínky můžete poslat e-mailem a nebo nám je sdělit přes telefon.
X-HOKEJ.cz v prvním roce svého působení

(od 1. 6. 2009 - 1. 6. 2010)
Celkový počet objednávek: 1631
Celková návštěvnost stránek: 149 233 (unikátní návštěvníci)
Nejvyšší počet odeslaných objednávek v jednom dni: 41 a 55
Další roky a důležité mezníky X-HOKEJ.cz můžete sledovat na našem Facebooku