Mini branka Winnwell 32"

Mini branka Winnwell 32"
799 Kč
1 218 Kč
Skladem
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte

Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Klikněte zde pro více informací
detail

Prodejní mobilní stánky

V létě roku 2012 jsme na kempu GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL připravili pro všechny brankáře a jejich rodiče vůbec první mobilní stánek. Nakonec se z toho stala tradice a dnes mobilní stánek X-HOKEJ.cz nechybí na žádné akci GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL, které jsme hlavním partnerem. Jezdíme tedy jak na hlavní letní kemp, tak na předem vybrané jednodenní během sezóny. V létě roku 2014 jsme na hlavním letním kempu GAI rozbalili náš dosud největší mobilní stánek, do Pelhřimova jsme přivezli sortiment za bezmála půl milionu korun, brankáři tak měli rozhodně z čeho vybírat. Na poslední kemp jsme také přivezli výstroj přímo k testování, takže brankáři si věci mohli otestovat přímo na ledě. Fotky z mobilních stánků si můžete prohlédnout na našem Facebooku, kam je po každé akci pravidelně přidáváme.
Výhody mobilního stánku

Výhodou mobilních stánků je to, že si brankáři mohou na vlastní oči prohlédnout produkty, které mají vyhlédnuté z internetu, mohou si je vyzkoušet a samozřejmě se s námi poradit, zda daný produkt bude dobrý pro jejich potřeby a jestli splní jejich představu. Samozřejmostí jsou pak zcela nezávazné konzultace s rodiči i samotnými brankáři v rámci výběru správné velikosti výstroje a modelové řady. Brankáře vždy změříme a podle naměřených údajů doporučíme správnou velikost i s ohledem věku, aby výstroj vydržela co nejdéle a zároveň splňovala svou funkčnost.
Prezentace o hokejové výstroji

V rámci mobilních stánků X-HOKEJ.cz pořádáme pro účastníky akcí také zajímavé prezentace o hokejové výstroji. Na ty se snažíme zároveň zvát i zajímavé hosty, kteří mají bohaté zkušenosti z praxe a mohou je tak brankářům předat. Kluci tak v rámci přednášek X-HOKEJ.cz měli možnost slyšet zkušenosti od Radovana Biegla, Aleše Adamce, Filipa Luňákaanebo třeba Davida Honzíka. Na konci prezentace je vždy prostor pro dotazy a volnou diskuzi a pochopitelně vyzkoušení produktů.
Chtěli byste prodejní stánek či prezentaci o výstroji i na Vaší akci?

Pokud byste měli zájem o uspořádání mobilního stánku či prezentace o hokejové výstroji i na Vaší akci, stačí nás zkontaktovat a my rádi dorazíme. Akce by měla mít 20 a více účastníků a má určitá předem daná specifika propagace a podpory ze strany pořádajícího. Díky našim zkušenostem se všemi těmito věcmi umíme pomoct a poradita na druhou stranu i z naší strany dostatečně akci zpropagovat.
Náměty či připomínky k mobilním stánkům

Snažíme se po každé akci, na které máme mobilní stánek, vždy zhodnotit její průběh a řekneme si, co příště uděláme lépe. Několik věcí se nám od prvního mobilního stánku podařilo posunout dále a vylepšit, řadu věcí nám ale můžete poradit Vy, naši zákazníci. Proto, pokud máte jakoukoliv připomínku či námět, napište nám ho prosím a my rádi příští mobilní stánek právě na základě Vaši kritiky vylepšíme tak, aby co nejvíce vyhovoval Vám, našim zákazníkům, pro které stánky děláme.