Mini branka Winnwell 32"

Mini branka Winnwell 32"
799 Kč
1 218 Kč
Skladem
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte

Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Klikněte zde pro více informací
detail

Prezentace o hokejové výstroji

Od roku 2012 pořádáme v rámci mobilních stánků X-HOKEJ.cz pro účastníky akcí také zajímavé prezentace o hokejové výstroji. Na ty se snažíme zároveň zvát i zajímavé hosty, kteří mají bohaté zkušenosti z praxe a mohou je tak brankářům předat. Kluci tak v rámci přednášek X-HOKEJ.cz měli možnost slyšet zkušenosti od Radovana Biegla, Aleše Adamce, Filipa Luňáka anebo třeba Davida Honzíka. Na konci prezentace je vždy prostor pro dotazy a volnou diskuzi a pochopitelně vyzkoušení produktů.
To, co jinde neuvidíte

V sezóně 2012/13 jsme vůbec jako první měli možnost v ČR představit na našich prezentacích pro brankáře novinku pro nadcházející sezónu a to brankářskou výstroj CCM. Další sezónu pak novinku v podobě řady Reebok XLT. Díky naší úzké spolupráci se společností Střída Sport, která je výhradním distributorem Reebok a CCM pro Českou republiku, jsme měli pokaždé na 14 dní k dispozici vzorky nových modelů výstroje pro následující sezónu, kterou si brankáři mohli během jednodenních kempu GAI a našich prezentacích jak prohlédnout, vyzkoušet, tak o nich zjistili všechny potřebné informace.
Zkušení hosté s bohatými zkušenostmi


Dalšími tématy prezentací byly třeba informace o tom, jak správně pečovat o hokejovou výstroj, aby vydržela co nejdéle anebo třeba jak vybrat správné velikosti tak, aby u nich byla dostatečná rezerva, ale zároveň větší velikost již nevadila ve funkcionalitě anebo nezapříčinila špatné návyky v pohybu, bruslení, práci s holí atp. Velmi nás těší a je pro nás velikou ctí, že do našich prezentací přijali pozvání osobnosti jako Radovan Biegl, Aleš Adamec, Filip Luňák anebo třeba David Honzík, brankáři se tak mohli dozvědět celou řadu zajímavých informací přímo z praxe od těch nejpovolanějších.
Fotografie a videa pro všechny

Z každé prezentace děláme řadu fotografií, ty pak vždy zveřejníme na našem Facebooku. Samozřejmostí je i video, které pak volně zpřístupníme na našem Youtube kanále pro všechny. Rady Radovana Biegla jsme třeba zařadili i na naše stránky pod vybrané brankářské produkty, u kterých Radovan radil se správným výběrem velikosti.
Chtěli byste prezentaci o výstroji i na Vaší akci?

Pokud byste měli zájem o uspořádání prezentace o hokejové výstroji i na Vaší akci, stačí nás zkontaktovat a my rádi dorazíme. Akce by měla mít 20 a více účastníků a má určitá předem daná specifika propagace a podpory ze strany pořádajícího. Díky našim zkušenostem se všemi těmito věcmi umíme pomoct a poradit a na druhou stranu i z naší strany dostatečně akci zpropagovat.
N
áměty či připomínky k mobilním stánkům

Každou prezentaci si vždy pečlivě dopředu připravujeme, fotíme si k ní předem vlastní fotky a vše si právě s těmito fotografiemi ukládáme i pro pozdější použití. Jakmile prezentace skončí, za živé paměti si pro nás píšeme připomínky a také dotazy, které po jejím konci v rámci diskuze padly. Právě ty se pak snažíme zařadit příště už do hlavní části prezentace, protože to jsou otázky, které Vás pochopitelně zajímají. I přes toto všechno víme, že se prezentace dají posunout dál. Proto pokud byste měli k našim prezentacím jakékoliv připomínky, návrhy na vylepšení nebo kritiku, napište nám ji prosím. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, díky které můžeme prezentace posouvat dál tak, aby Vám co nejvíce vyhovovaly.