Mini branka Winnwell 32"

Mini branka Winnwell 32"
799 Kč
1 218 Kč
Skladem
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte

Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Klikněte zde pro více informací
detail

Jsme první hokejový obchod, který začal testovat hokejovou výstroj v praxi


V dubnu roku 2014 jsme spustili zcela unikátní projekt, ve kterém jsme vůbec první na světě v rámci všech hokejových e-shopů. Rozhodli jsme se totiž otestovat ty nejprodávanější produkty přímo v praxi na vlastní kůži, z testu zpracovat video a to pak našim zákazníkům ukázat přímo u vybraných produktů na našich stránkách.Aby měla videa co největší vypovídající hodnotu, pozvali jsme k testování přímo Vás, tedy naše zákazníky, potažmo hobby hráče, abyste k daným věcem řekli svůj názor a každý si pak ve výsledných informacích mohl najít tu informaci, kterou hledá.

Ve zcela nově zpracovaných popiscích produktů na našich stránkách (postupně je doplňujeme) nyní naleznete jak detailní popis zboží včetně našich vlastních fotografií, tak právě ikonky "TESTOVÁNO V PRAXI" a nebo "VIDEORECENZE" které Vás informují o tom, že právě u těchto produktů si můžete prohlédnout natočené video. Zákazníci na naší prodejně mohou videa vidět na nové televizi, kterou máme zavěšenou na stěně u hokejek.Od sezóny 2014/15 tak dáváme do reality dlouho plánovanou věc, kdy chceme na webu mít pouze ty informace u produktů, které si sami ověříme. Každý popisek napíšeme tím způsobem, že si produkt vezmeme do svých rukou a popíšeme to, co opravdu vidíme a jaký produkt je. Časově je to hodně náročné, můžete si být jisti, že asi "milionkrát" náročnější než popisky zkopírovat odněkud z venku. Pro nás je toto ale jasný směr, na který nově nastupujeme a po kterém od roku 2014 půjdeme. Posouváme tím servis našim zákazníkům, tedy Vám, zase o další míli dopředu.

Testování v praxi je velmi zajímavé i pro nás. Zjistili jsme u produktů řadu věcí, které z katalogu od výrobce nevyčteme. Navíc ne vždy se informace od výrobce shodují s realitou, což víme všichni a i proto jsme se rozhodli klíčové věci podrobit našemu testu v praxi.

Testované věci budeme nabízet k prodeji za zvýhodněné ceny. V současné době připravujeme příslušnou sekci, kde bude možné tyto věci zakoupit.

Pokud byste se chtěli i Vy zúčastnit našich dalších testovacích natáčecích dní, stačí nám napsat e-mail. Když byste chtěli u produktů, které máme v nabídce, zveřejnit Vaši vlastní recenzi, napištetaké. Rádi ji v produktu přidáme.Jak probíhá testování - záběry z našeho zákulisí