Mini branka Winnwell 32"

Mini branka Winnwell 32"
799 Kč
1 218 Kč
Skladem
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte

Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Klikněte zde pro více informací
detail

Vlastní fota produktů

K vybraným produktům, které máme na našich stránkách, pořizujeme vlastní fotografie, protože víme, že při prodeji na internetu jsou právě fotky při rozhodování o nákupu velmi důležité. Zákazník na internetu nemá běžně možnost si zboží fyzicky prohlédnout, jako při návštěvě kamenné prodejny. Proto se snažíme nabídnout našim zákazníkům co nejvíce úhlů pohledu, které mu zboží přiblíží tak, aby přesně věděl, jak daný produkt vypadá i z jiných záběrů, než pouze z originálních fotografií, které dodává výrobce. Tuto možnost nabízí také naše vlastní video recenze produktů.
Kde fotíme

Naše malá kancelář nám poslouží v pohodě jako malý ateliér, kde fotky pořizujeme. Následně vybereme ty nejlepší, upravíme je a vložíme k vybraným produktům na naše stránky. Často je pak vkládáme i na náš Facebook, aby i zde naši zákazníci měli možnost vidět jiné úhly pohledu na hokejovou výstroj.
Jak fotíme

Obecně nad naší práci přemýšlíme a stejně je tomu i u focení. Snažíme se tyhle věci neustále vylepšovat a sami se učit jak je dělat lépe. Je to neustálý proces vývoje, učení, zkoušení, testování a hraní. Když za sebou vidíme progres, tak nás to hrozně nabíjí a žene dopředu. To na naši práci milujeme. V roce 2014 jsme začali poprvé fotit věci přímo v rámci testování výstroje v praxi přímo na ledě. To byla první změna. Jak takové fotky vypadají v praxi můžete vidět třeba zde. Jeden večer nás napadlo, že bychom mohli fotit fotky místo na plátně prostě v přirozeném prostředí, tedy v šatně, na chodbě před šatnou atd. Tak jsme je tam vzali a nafotili. Fotky vypadají skvěle, posuďte sami. Takhle věci prostě vyvíjíme..:)Vzhledem k tomu, že i naše fotky jsou inspirací pro další hokejové e-shopy (slušně řečeno. Bohužel některým hokejovým e-shopům nevadí fotku normálně vzít a prezentovat za svou). Rozhodli jsme se na ně tak vkládat od roku 2014 vlastní vodoznaky a ikonky s informací, že je jedná o naše vlastnoručně nafocené fotky. Vždyť přeci není těžké nad věcmi přemýšlet, vymýšlet svou cestu a ne jen slepě kopírovat druhé. Je to trochu škoda, hlavně pro ostatní.


Produkty Vám přiblížíme i díky videu

Dalším přiblížením samotných produktů našim zákazníkům jsou vlastní video recenze, kde je možné vybrané produkty vidět ještě jiným způsobem právě prostřednictvím videa. Samotné video pak vždy doplňujeme krátkým slovním komentářem, kde se snažíme vyzdvihnout přednosti a někdy případné zápory daného produktu, tak, aby si zákazník mohl i v tomto případě udělat co nejlepší přehled o daném produktu a byl přesvědčen před samotným nákupem, že vybral přesně to, co hledal.Náměty či připomínky k fotkám

Snažíme se fotit a pořizovat takové fotky, aby Vám co nejvíce usnadnily nákup přes internet a co nejvíce dané produkty přiblížily. Přesto, pokud byste některý produkt chtěli nafotit detailněji, napište nám to. Rádi k danému produktu pořídíme doplňující fotografie, které odpoví na Vaše otázky a Vy tak před nákupem budete vědět, zda produkt, který chcete koupit, splní Vaše očekávání. Pokud máte k našim fotografiím jakoukoliv připomínku či námět k vylepšení, prosím, napište nám to také, je to pro nás ta nejcennější zpětná vazba.