Mini branka Winnwell 32"

Mini branka Winnwell 32"
799 Kč
1 218 Kč
Skladem
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte

Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Klikněte zde pro více informací
detail

Vlastní video TALKshow

Na konci roku 2012 nás napadla zajímavá myšlenka, ze které nakonec vznikl na českém internetu v rámci hokeje naprosto ojedinělý projekt vlastní hokejové TALKshow. Princip je jednoduchý, snažíme se natáčet zajímavé rozhovory s našimi přáteli z hokejové branže, ze kterých pak vznikne zajímavá TALKshow.
První díly

Úplně první dva díly TALKshow X-HOKEJ.cz jsme zaměřili na téma brankářů. Vůbec prvním hostem TALKshow byl Filip Luňák, do sezóny 2012/13 profesionální gólman v Hradci Králové, následně profi trenér brankářů v týmu Mountfield HK. Druhým hostem byl pak Roman Višňák, který jako trenér vedl také gólmany u národního týmu U16 - U20, zároveň má svou vlastní brankářskou akademii GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL, deset let byl generálním manažerem prvoligového Hradce Králové.
V dalších dílech jsme si pak povídali s neméně zajímavými hosty. Mezi ně můžeme počítat určitě do roku 2013 extraligového rozhodčího a skvělého showmena Pavla Dřínovského, mladého brankáře Davida Honzíka, který chytal několik sezón i v zámoří nebo extraligového útočníka hradeckého Mountfieldu Rasťu Deje. Pro nás asi nejzajímavějším hostem byl ale dosud brankář Detroitu Red Wings Petr Mrázek, se kterým jsme natočili TALKshow v létě 2014. Natáčení s Petrem bylo skvělým zážitkem a vůbec poznání jeho osobně bylo parádní. Petr je opravdu výborný kluk.
Archív všech dílů TALKshow X-HOKEJ.cz

Všechny díly TALKshow X-HOKEJ.cz včetně těch s dalšími hosty máme nahrané na našem Youtube kanále, kde si je můžete prohlédnout.